Header Ads

Інструктивно-методична нарада з відповідальними за реєстрацію на ЗНО-2020
5 лютого на базі Кременецького ліцею імені Уласа Самчука відбулася інструктивно-методична нарада з відповідальними за реєстрацію на ЗНО-2020 у закладах загальної середньої освіти м. Кременець та Кременецького району.
Методист методичного кабінету відділу освіти Кременецької міської ради Василь Савчук детально ознайомив присутніх із особливостями реєстрації на ЗНО-2020.
Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня.
Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. У реєстраційну картку потрібно вклеїти 2 фотокартки розміром 3х4 см. Для реєстраційних карток учасники додають копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). На копії має бути наявний напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище особи, яка реєструється, дата засвідчення копії.
Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО разом із списком учасників відповідальні за реєстрацію у закладі освіти надсилають до 17 березня 2020 року.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання у заклад загальної середньої освіти.
У разі потреби можна внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію до 24 березня.
Детальніше - на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).

Немає коментарів

На платформі Blogger.