Результати ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
5 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
1. |
Гібська
Олександра Миколаївна |
Дворецька
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа
І-ІІІ ст. №2 |
І |
2. |
Зубкевич
Анна Ярославівна |
Мазурок
Ольга Юріївна |
НВК «Кременецька загальноосвітня
школа І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
ІІ |
3. |
Галаган
Назар Сергійович |
Синицька
Галина Михайлівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
ІІІ |
4. |
Липовий
Ілля Михайлович |
Василишина
Ірина Федорівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
ІІІ |
5. |
Кирилюк
Богдана Віталіївна |
Лівар
Надія Леонтіївна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
ІІІ |
6. |
Оболончик
Валерій Андрійович |
Синицька
Галина Михайлівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
7. |
Олексієнко
Марк Олегович |
Синицька
Галина Михайлівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
8. |
Кукуріка
Андрій Анатолійович |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
|
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
6 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
|
Кравцова
Аделіна Олександрівна |
Шевчук
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа
І-ІІІ ст. №2 |
І |
2. |
Іващук
Давид Русланович |
Василишина
Ірина Федорівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
ІІ |
3. |
Братасюк
Анастасія Петрівна |
Лівар
Надія Леонтіївна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
ІІІ |
4. |
Синицька
Вікторія Олександрівна |
Кушнерик
Наталія Василівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
ІІІ |
5. |
Синицький
Роман Володимирович |
Василишина
Ірина Федорівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
|
6. |
Новаковська
Катерина Сергіївна |
Мазурок
Ольга Юріївна |
НВК «Кременецька загальноосвітня
школа І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
|
7. |
Смолінчук
Софія Анатоліївна |
Мазурок
Ольга Юріївна |
НВК «Кременецька загальноосвітня
школа І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
|
8. |
Скакальська
Вікторія Олександрівна |
Бабійчук
Дарина Іванівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
9. |
Сиротюк
Соломія Сергіївна |
Бабійчук
Дарина Іванівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
7 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
1. |
Синицька
Ніна Олександрівна |
Бабійчук
Дарина Іванівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
І |
2. |
Станкевич
Емілія Володимирівна |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
ІІ |
3. |
Семегин
Анна Олександрівна |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
ІІ |
4. |
Притула
Анна Русланівна |
Сіятова
Олена Богданівна |
Кременецька гімназія №3 |
ІІІ |
5. |
Гнатюк
Юлія Олександрівна |
Дубова
Людмила Володимирівна |
НВК «Кременецька загальноосвітня
школа І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
ІІІ |
6. |
Рамська
Вікторія Віталіївна |
Мазурок
Ольга Юріївна |
НВК «Кременецька загальноосвітня
школа І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
ІІІ |
7. |
Гура
Анастасія Юріївна |
Бабійчук
Дарина Іванівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
8. |
Мільниковська
Дарина Сергіївна |
Кушнерик
Наталія Василівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
9. |
Стрільчук
Дарина Василівна |
Василишина
Ірина Федорівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
|
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
8 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
1. |
Коломієць
Вікторія Андріївна |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
І |
2. |
Очеретинський
Станіслав Вікторович |
Шевчук
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2 |
ІІ |
3. |
Савчук
Марта Анатоліївна |
Панасюк
Оксана Євстахіївна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
ІІІ |
4. |
Кащук
Андрій Вікторович |
Шевчук
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2 |
ІІІ |
5. |
Кравченко
Вероніка Сергіївна |
Кушнерик
Наталія Василівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
6. |
Купцевич
Олександра Андріївна |
Дубова
Людмила Володимирівна |
НВК «Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
|
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
9 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
1. |
Олійник
Олена Ігорівна |
Шевчук
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2 |
І |
2. |
Дубова
Анастасія Ігорівна |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
|
3. |
Присяжнюк
Олена Володимирівна |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
|
4. |
Дискантюк
Ірина Сергіївна |
Бабійчук
Дарина Іванівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
5. |
Партика
Ольга Володимирівна |
Лівар
Надія Леонтіївна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
10 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
1. |
Марко
Олена Володимирівна |
Дворецька
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2 |
І |
2. |
Кащук
Вікторія Вікторівна |
Дворецька
Ольга Василівна |
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2 |
ІІ |
3. |
Процик
Вікторія Ігорівна |
Панасюк
Оксана Євстахіївна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
ІІ |
4. |
Пасічник
Вікторія Ігорівна |
Мазурок
Ольга Юріївна |
НВК «Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
ІІІ |
5. |
Чечота
Юлія Анатоліївна |
Кушнерик
Наталія Василівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
|
Протокол
ХІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
11 клас
№ з/п |
Прізвище,
ім’я, по батькові учня |
Вчитель |
Школа |
Місце |
1. |
Сорока
Христина Леонідівна |
Мишко
Тетяна Іллівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №4 |
І |
2. |
Пилипюк
Софія Михайлівна |
Кушнерик
Наталія Василівна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
ІІ |
3. |
Ефендієва
Карина Рустамівна |
Лівар
Надія Леонтіївна |
Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич |
ІІІ |
4. |
Полюлюк
Марія Володимирівна |
Дубова
Людмила Володимирівна |
НВК «Кременецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» |
|
Немає коментарів