Результати ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 3
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Гурчик
Соломія Віталіївна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Ковальчук В.А. |
22 |
І |
2 |
Домашенко
Мар’яна Олексіївна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Ковальчук В.А. |
18 |
ІІ |
3 |
Костенко
Андрій Анатолійович |
Кременецька
гімназія №6 |
Плескун
І.М. |
17 |
ІІІ |
4 |
Трофимлюк
Вікторія Володимирівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Герасимчук
В.О. |
17 |
ІІІ |
5 |
Остапчук
Варвара Сергіївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Теодоринчик
О.В. |
15 |
|
6 |
Бакалець
Діана Олександрівна |
Кременецька
гімназія №3 |
Ареф’єва
О.Є. |
13 |
|
7 |
Федорук
Ілля Михайлович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Теодоринчик
О.В. |
12 |
|
8 |
Степанюк
Аріна Василівна |
Кременецька
гімназія №6 |
Плескун
І.М. |
9 |
|
9 |
Панасюк
Софія Русланівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Качан
Е.В. |
8 |
|
10 |
Жиглевич
Марта Віталіївна |
Кременецька
гімназія №3 |
Ареф’єва
О.Є. |
7 |
|
11 |
Ключ
Дарина Володимирівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Міщук
М.К. |
5 |
|
12 |
Нагорна
Дарія Романівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Данік
В.П. |
5 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 4
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Собчук
Вероніка Русланівна |
Кременецька
гімназія №3 |
Камінська Л.Ф. |
20 |
І |
2 |
Станкевич
Єлизавета Володимирівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Дубова І.С. |
16,5 |
ІІ |
3 |
Курганов
Олег Олександрович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Соляник Л.Л. |
15,5 |
ІІІ |
4 |
Кратко
Денис Володимирович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Дубова І.С. |
15 |
|
5 |
Саган
Ілля Павлович |
Кременецька
гімназія №3 |
Небиш Н.П. |
13,5 |
|
6 |
Синицька
Дарія Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Головатюк А.С. |
12 |
|
7 |
Блажко
Анастасія Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Богута Н.В. |
12 |
|
8 |
Демків
Єлизавета Олександрівна |
Кременецька
гімназія №6 |
Подворна
Л.І. |
12 |
|
9 |
Капінос
Павло Юрійович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Рамська О.О. |
11 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 5
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Савчук
Андрій Миколайович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
23,5 |
І |
2 |
Тарківська
Тетяна Олександрівна |
Кременецька
гімназія №3 |
Сіятова
О.Б. |
20 |
ІІ |
3 |
Гібська
Олександра Миколаївна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Дворецька
О.В. |
19,5 |
ІІІ |
4 |
Споляк
Матвій Дмитрович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Мазурок
О.Ю. |
17 |
|
5 |
Оболончик
Валерія Андріївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Синицька
Г.М. |
16,5 |
|
6 |
Іващук
Артем Петрович |
Кременецька
гімназія №6 |
Михайлюк
А.В. |
16 |
|
7 |
Коломійчук
Артем Андрійович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Савчук
О.І. |
14 |
|
8 |
Крупецька
Дарина Сергіївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Василишина
І.Ф. |
11 |
|
9 |
Трембач
Сергій Володимирович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Бабійчук
Д.І. |
10 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 6
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Кравцова
Аделіна Олександрівна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Шевчук
О.В. |
24 |
І |
2 |
Синицька
Вікторія Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Кушнерик
Н.В. |
19,5 |
ІІ |
3 |
Новаковська
Катерина Олегівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Мазурок
О.Ю. |
19,0 |
ІІІ |
4 |
Іващук
Давид Русланович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Василишина
І.Ф. |
18,5 |
|
5 |
Синицький
Руслан Володимирович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Василишина
І.Ф. |
15,5 |
|
6 |
Трофимлюк
Микола Миколайович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
14,5 |
|
7 |
Тарківська
Валерія Романівна |
Гімназія
№6 |
Михайлюк
А.В. |
12,5 |
|
8 |
Деревінська
Олександра Євгенівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Василишина
І.Ф. |
11,5 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 7
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Семегин
Анна Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
26,5 |
І |
2 |
Гнатюк
Юлія Олександрівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
25,5 |
ІІ |
3 |
Притула
Анна Русланівна |
Гімназія
№3 |
Сіятова
О.Б. |
25 |
ІІІ |
4 |
Синицька
Ніна Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Бабійчук
Д.І. |
23,5 |
|
5 |
Комаринська
Альбіна Олександрівна |
Гімназія
№6 |
Петрук
Г.М. |
23 |
|
6 |
Степанюк
Анна Володимирівна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Кравчук
Т.М. |
22 |
|
7 |
Рядаш
Анастасія Сергіївна |
Гімназія
№6 |
Петрук
Г.М. |
21,5 |
|
8 |
Станкевич
Емілія Володимирівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
21 |
|
9 |
Рокуш
Аріна-Софія Андріївна |
Гімназія
№3 |
Сіятова
О.Б. |
21 |
|
10 |
Міньковська
Дарина Сергіївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Кушнерик
Н.В. |
20,5 |
|
11 |
Гура
Анастасія Юріївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Бабійчук
Д.І. |
20 |
|
12 |
Квич
Тереза Юріївна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Мазурок
О.Ю. |
16 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 8
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Дворицька
Анастасія Юріївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Панасюк
О.Є. |
25,3 |
І |
2 |
Коломієць
Вікторія Андріївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
23,5 |
ІІ |
3 |
Гвоздцька
Вікторія Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
20,25 |
ІІІ |
4 |
Середюк
Діана Володимирівна |
Гімназія
№6 |
Петрук
Г.М. |
18,9 |
|
5 |
Калітон
Дарія Андріївна |
Гімназія
№6 |
Петрук
Г.М. |
18,8 |
|
6 |
Нікіфорчук
Аделіна Віталіївна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Шевчук
О.В. |
18,4 |
|
7 |
Очеретинський
Станіслав Вікторович |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Шевчук
О.В. |
18,2 |
|
8 |
Купцевич
Олександра Андріївна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
13,55 |
|
9 |
Бражніков
Назар Русланович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Бабійчук
Д.І. |
12,9 |
|
10 |
Філіпюк
Юрій Сергійович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Кушнерик
Н.В. |
12,2 |
|
11 |
Ляхович
Ірина Олегівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
11,7 |
|
12 |
Радченко
Іванна Миколаївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Кушнерик
Н.В. |
10,95 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 9
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Дубова
Анастасія Ігорівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Василишина
І.В. |
24 |
І |
2 |
Дискантюк
Ірина Сергіївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Бабійчук
Д.І. |
13 |
ІІ |
3 |
Присяжнюк
Олена Володимирівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Василишина
І.В. |
10 |
ІІІ |
4 |
Комар
Орест Віталійович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
8,5 |
|
5 |
Вальчук
Данило Олегович |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
8 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 10
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Кащук
Вікторія Вікторівна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Дворецька
О.В. |
23,25 |
І |
2 |
Марко
Олена Володимирівна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Дворецька
О.В. |
22,75 |
ІІ |
3 |
Чечота
Юлія Анатоліївна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Кушнерик
Н.В. |
20,5 |
ІІІ |
4 |
Процик
Вікторія Володимирівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Панасюк
О.Є. |
19,5 |
|
5 |
Пасічник
Вікторія Ігорівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Мазурок
О.Ю. |
15,0 |
|
Протокол
ІІ
етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені
Петра Яцика
26
листопада 2020 р. 11
клас
№ з/п |
ПІБ учасника |
Заклад освіти |
ПІБ учителя |
Сума балів |
Диплом |
1 |
Баран
Анна Сергіївна |
Кременецька
СШ І-ІІІ ступенів №2 |
Шевчук
О.В. |
21,5 |
І |
2 |
Остапчук
Ірина Петрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
21,0 |
ІІ |
3 |
Дячук
Вадим Степанович |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 |
Мишко
Т.І. |
19,5 |
ІІІ |
4 |
Шевчук
Вероніка Олександрівна |
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ» |
Дубова
Л.В. |
19.0 |
|
5 |
Бережанська
Вікторія Олександрівна |
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич |
Кушнерик
Н.В. |
16.0 |
|
Немає коментарів