Результати II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Протокол
II
етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади
з
хімії
23 листопада 2019 року м.
Кременець 7 клас
№ з/п
|
Прізвище,
ім’я по батькові учня
|
Заклад
освіти
|
Прізвище,
ім’я по батькові учителя
|
Кількість
балів
|
Диплом
|
1.
|
Савчук Марта Анатоліївна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№4
|
Ткач В.Р.
|
31,5
|
І
|
2.
|
Очеретинський
Станіслав Вікторович
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Тимчук Л.Т.
|
22
|
ІІ
|
3.
|
Євдокимова
Вікторія Миколаївна
|
Кременецька гімназія
№3
|
Вильотник Л.Г.
|
18,5
|
ІІ
|
4.
|
Нікіфорчук
Аделіна
Віталіївна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Тимчук Л.Т.
|
17
|
ІІІ
|
5.
|
Теодоринчик
Дмитро
Володимирович
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
17
|
ІІІ
|
6.
|
Собчук
Діана Русланівна
|
Кременецька гімназія
№3
|
Вильотник Л.Г.
|
16,75
|
ІІІ
|
7.
|
Ляхович
Ірина Олегівна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
15
|
|
8.
|
Волошинська
Аліна Вікторівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
13,5
|
|
9.
|
Пурдик
Антоніна
Андріївна
|
Кременецька
гімназія №3
|
Вильотник Л.Г.
|
13
|
|
10.
|
Заєць Яна
Віталіївна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
12,25
|
|
11.
|
Есбер Халед
Алієвич
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
10,75
|
|
12.
|
Тарківська
Ірина Анатоліївна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
10,25
|
|
13.
|
Путькалець Едуард
Володимирович
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№4
|
Ткач В.Р.
|
9,75
|
|
14.
|
Калітон
Дарія Андріївна
|
Кременецька
гімназія №6
|
Корчевська О.Я.
|
9,75
|
|
15.
|
Купцевич
Олександра Андріївна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
5
|
Протокол
II
етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади
з хімії
23 листопада 2019 року м.
Кременець 8 клас
№ з/п
|
Прізвище,
ім’я по батькові учня
|
Заклад
освіти
|
Прізвище,
ім’я по батькові учителя
|
Кількість
балів
|
Диплом
|
1.
|
Дискантюк
Ірина Сергіївна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Савчук І.М.
|
29
|
І
|
2.
|
Есбер
Зейнап Аліївна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Штогрин О.С.
|
20
|
ІІ
|
3.
|
Марков
Діоген
Олександрович
|
Кременецька
гімназія №6
|
Корчевська О.Я.
|
18
|
ІІІ
|
4.
|
Бурмай
Дмитро Андрійович
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Савчук І.М.
|
17
|
ІІІ
|
5.
|
Іващук
Юліана Петрівна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Штогрин О.С.
|
15.75
|
|
6.
|
Борейко
Анна
Олександрівна
|
Кременецька ЗОШ
І-ІІІ ступенів №4
|
Ткач В.Р.
|
14,25
|
|
7.
|
Кратко
Сергій
Володимирович
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів №4
|
Ткач В.Р.
|
13,25
|
|
8.
|
Соловійчук
Дмитро Андрійович
|
Кременецька ЗОШ
І-ІІІ ступенів №4
|
Ткач В.Р.
|
12
|
|
9.
|
Різник
Андрій
Миколайович
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Савчук І.М.
|
10
|
|
10.
|
Присяжнюк
Ольга
Володимирівна
|
Кременецька спеціалізована
школа I-III ступенів
№2
|
Тимчук Л.Т.
|
5,25
|
Протокол
II
етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади
з
хімії
23 листопада 2019 року м.
Кременець 9 клас
№ з/п
|
Прізвище,
ім’я по батькові учня
|
Заклад
освіти
|
Прізвище,
ім’я по батькові учителя
|
Кількість
балів
|
Диплом
|
1.
|
Чечота
Юлія Анатоліївна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1 ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
26
|
І
|
2.
|
Киричук
Вікторія
Володимирівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1 ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
25
|
ІІ
|
3.
|
Процик
Вікторія Володимирівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№4
|
Ткач В.Р.
|
22,5
|
ІІ
|
4.
|
Мороз
Людмила Юріївна
|
Кременецька
гімназія №3
|
Вильотник Л.Г.
|
18,5
|
ІІІ
|
5.
|
Жаборовський
Андрій Юрійович
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
16,75
|
ІІІ
|
6.
|
Марценюк
Христина
Володимирівна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
12,75
|
|
7.
|
Струмінська
Аліна Сергіївна
|
Кременецька
гімназія №3
|
Вильотник Л.Г.
|
10,75
|
|
8.
|
Карасій
Дмитро Сергійович
|
Кременецька
гімназія №6
|
Корчевська О.Я.
|
10,5
|
|
9.
|
Командирчик
Дарія
Олександрівна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Тимчук Л.Т.
|
5
|
|
10.
|
Сушко Михайло
Степанович
|
Кременецька
гімназія №6
|
Корчевська О.Я.
|
4,75
|
Протокол
II
етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади
з
хімії
23 листопада 2019 року м.
Кременець 10 клас
№ з/п
|
Прізвище,
ім’я по батькові учня
|
Заклад
освіти
|
Прізвище,
ім’я по батькові учителя
|
Кількість
балів
|
Диплом
|
1.
|
Бережанська
Вікторія Олександрівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1 ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
20,5
|
ІІ
|
2.
|
Полюлюк Марія
Володимирівна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
17
|
ІІІ
|
3.
|
Синішина
Єлизавета Георгіївна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1 ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
11,75
|
|
4.
|
Дячук
Вадим Степанович
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№4
|
Ткач В.Р.
|
8,25
|
|
5.
|
Остапчук Ірина
Петрівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№4
|
Ткач В.Р.
|
6,25
|
Протокол
II
етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади
з
хімії
23 листопада 2019 року м.
Кременець 11 клас
№ з/п
|
Прізвище,
ім’я по батькові учня
|
Заклад
освіти
|
Прізвище,
ім’я по батькові учителя
|
Кількість
балів
|
Диплом
|
1.
|
Корчевська Яна
Василівна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
34,25
|
І
|
2.
|
Туницька Ангеліна
Олександрівна
|
НВК «Кременецька
ЗОШ I-III ступенів
№5 – ДНЗ»
|
Корчевська О.Я.
|
27
|
ІІ
|
3.
|
Бойчук
Анастасія
Михайлівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
11
|
|
4.
|
Селецька
Ірина Ярославівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№1
ім. Г. Гордасевич
|
Бережанська В.К.
|
10
|
|
5.
|
Бєбнєва Єлизавета
Романівна
|
Кременецька ЗОШ
I-III ступенів
№4
|
Ткач В.Р.
|
5,25
|
Голова
журі: Л.Т.Тимчук
Члени
журі: В.К.Бережанська, О.Я. Корчевська ,
Ткач
В.Р., І.М.Савчук, Л.Г.Вильотник
Немає коментарів