Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької
мови
09 листопада 2019 року 8 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Заклад освіти
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Токарська
Анастасія Павлівна
|
Чуздюк Г.М.
| Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г.Гордасевич |
61,25
|
І
|
2.
|
Фурсик
Анна Михайлівна
|
Степанюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
57
|
ІІ
|
3.
|
Літвінчук
Анастасія Віталіївна
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
51,25
|
ІІІ
|
4.
|
Дискантюк
Ірина Сергіївна
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
49
|
|
5.
|
Янкова
Вікторія Віталіївна
|
Степанюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
48,5
|
|
6.
|
Гнатюк
Олена Миколаївна
|
Ковальчук Т.П.
|
Кременецька гімназія №3
|
23,25
|
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
9 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Заклад освіти
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Чепик
Софія Віталіївна
|
Степанюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
68,25
|
І
|
2.
|
Хадзарагова
Вікторія Петрівна
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
68
|
ІІ
|
3.
|
Мацишин
Микола Іванович
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
67
|
ІІІ
|
4.
|
Командирчик
Дарія Олександрівна
|
Андрущук О.О.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
65,5
|
ІІІ
|
5.
|
Чечота
Юлія Анатоліївна
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
60
|
|
6.
|
Киричук
Вікторія Володимирівна
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
57,5
|
|
7.
|
Волоський
Костянтин Ігорович
|
Андрущук О.О.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
57,25
|
|
8.
|
Трачук
Софія Андріївна
|
Чуздюк Г.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
48,25
|
|
9.
|
Струмінська
Аліна Сергіївна
|
Ковальчук Т.П.
|
Кременецька гімназія №3
|
25
|
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
10 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Заклад освіти
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Вітрук
Юлія Іванівна
|
Чуздюк Г.М.
|
КременецькаЗОШ I-IIIст. №1 ім. Г. Гордасевич |
61
|
І
|
2.
|
Янусь
Анастасія Андріївна
|
Степанюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
59,5
|
ІІ
|
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
11 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Заклад освіти
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Баран
Анна Сергіївна
|
Степанюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
60,75
|
І
|
Голова журі: Коваль В.В.
Члени журі: Степанюк Н.В.
Чуздюк Г.М.
Ковальчук Т.П.
Бречко Л.П.
Ковальчук У. А.
Немає коментарів