Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
математики
6 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Бабій
Софія Петрівна
|
Дзяд З.П.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
18
|
І
|
2.
|
Гнатюк
Юлія Олександрівна
|
Бендасюк Н.О.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
17
|
ІІ
|
3.
|
Тимощук
Юлія Андріївна
|
Ромашевська М.А.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
11
|
ІІІ
|
4.
|
Павловський
Вадим Петрович
|
Ромашевська М.А.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
7
|
|
5.
|
Гура
Анастасія Юріївна
|
Бончик М.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
5
|
|
6.
|
Ігліна
Дарина Дмитрівна
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
5
|
|
7.
|
Рядаш
Анастасія Сергіївна
|
Боднійчук А.В.
|
Кременецька гімназія №6
|
4
|
|
8.
|
Баран
Даниїл Сергійович
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
3
|
|
9.
|
Маціюк
Юрій Вадимович
|
Бончик М.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
3
|
|
10.
|
Степанюк
Анна Володимирівна
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
3
|
|
11.
|
Залєвський
Артем Володимирович
|
Бончик М.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
2
|
|
12.
|
Доманюк
Назар Віталійович
|
Белза Г.А.
|
Кременецька гімназія №3
|
1
|
|
13.
|
Корф Казимір Петрович
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
1
|
|
14.
|
Стрільчук
Дарина Василівна
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
1
|
|
Голова журі: Савчук В.П.
Члени журі: Антонюк С.Ю.
Антонюк Ю.А.
Бендасюк Н.О.
Дзяд З.П.
Дискантюк Н.М.
Писаренок З.І.
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
математики
7 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Очеретинський
Станіслав Вікторович
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
16
|
І
|
2.
|
Дворицька
Анастасія Юріївна
|
Дзяд З.П.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
14
|
ІІ
|
3.
|
Коломієць
Вікторія Андріївна
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
12
|
ІІІ
|
4.
|
Романішин
Олександр Русланович
|
Боднійчук А.В.
|
Кременецька гімназія №6
|
10
|
|
5.
|
Нікіфорчук
Аделіна Віталіївна
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
9
|
|
6.
|
Андрощук
Ілля Юрійович
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
5
|
|
7.
|
Смик
Вікторія Миколаївна
|
Іскра О.І.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
4
|
|
8.
|
Теодоринчик
Дмитро Володимирович
|
Іскра О.І.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
4
|
|
9.
|
Есбер
Халед Алієвич
|
Іскра О.І.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
3
|
|
10.
|
Філіпюк
Юрій Сергійович
|
Дискантюк Н.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
3
|
|
11.
|
Євдокимова
Вікторія Миколаївна
|
Белза Г.А.
|
Кременецька гімназія №3
|
2
|
|
12.
|
Радченко
Іванна Миколаївна
|
Дискантюк Н.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
2
|
|
13.
|
Кащук
Андрій Вікторович
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
1
|
|
14.
|
Чумакевич
Станіслав Віталійович
|
Боднійчук А.В.
|
Кременецька гімназія №6
|
1
|
|
Голова журі: Савчук В.П.
Члени журі: Антонюк С.Ю.
Антонюк Ю.А.
Бендасюк Н.О.
Дзяд З.П.
Дискантюк Н.М.
Писаренок З.І.
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
математики
8 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Марков
Діоген Олександрович
|
Боднійчук А.В.
|
Кременецька гімназія №6
|
21
|
І
|
2.
|
Дискантюк
Ірина Сергіївна
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
12
|
ІІІ
|
3.
|
Різник
Андрій Миколайович
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
9
|
|
4.
|
Іващук
Юліана Петрівна
|
Богута З.Р.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
4
|
|
5.
|
Голуб
Вікторія Миколаївна
|
Дзяд З.П.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
3
|
|
6.
|
Борговський
Максим Ігорович
|
Насадюк О.Л.
|
Кременецька гімназія №3
|
2
|
|
7.
|
Мелих
Ігор Віталійович
|
Богута З.Р.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
2
|
|
8.
|
Есбер
Зейнап Алієвна
|
Богута З.Р.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
1
|
|
9.
|
Присяжнюк
Олена Володимирівна
|
Дзяд З.П.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
1
|
|
Голова журі: Савчук В.П.
Члени журі: Антонюк С.Ю.
Антонюк Ю.А.
Бендасюк Н.О.
Дзяд З.П.
Дискантюк Н.М.
Писаренок З.І.
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
математики
9 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Дембіцький
Артем Анатолійович
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
11
|
ІІІ
|
2.
|
Голуб
Назар Вікторович
|
Дискантюк Н.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
6
|
|
3.
|
Киричук
Вікторія Володимирівна
|
Дискантюк Н.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
6
|
|
4.
|
Командирчик
Дар’я Олександрівна
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
4
|
|
5.
|
Лешків
Дмитро Анатолійович
|
Бончик М.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
4
|
|
6.
|
Білянський
Артем Андрійович
|
Белза Г.А.
|
Кременецька гімназія №3
|
3
|
|
7.
|
Процик
Вікторія Володимирівна
|
Дзяд З.П.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
2
|
|
8.
|
Мацишин
Микола Іванович
|
Дискантюк Н.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
1
|
|
Голова журі: Савчук В.П.
Члени журі: Антонюк С.Ю.
Антонюк Ю.А.
Бендасюк Н.О.
Дзяд З.П.
Дискантюк Н.М.
Писаренок З.І.
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
математики
10 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Петрик
Юлія Олександрівна
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
29
|
І
|
2.
|
Богута
Володимир Юрійович
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
13
|
ІІ
|
3.
|
Синішина
Єлизавета Георгіївна
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
13
|
ІІ
|
4.
|
Кощук
Богдана Олександрівна
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
12
|
ІІІ
|
5.
|
Бережанська
Вікторія Олександрівна
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
11
|
|
6.
|
Баран
Анна Сергіївна
|
Антонюк Ю.А.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
5
|
|
Голова журі: Савчук В.П.
Члени журі: Антонюк С.Ю.
Антонюк Ю.А.
Бендасюк Н.О.
Дзяд З.П.
Дискантюк Н.М.
Писаренок З.І.
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
математики
11 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Скалій
Тетяна Василівна
|
Писаренок З.І.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
13
|
І
|
2.
|
Гнатів
Тетяна Андріївна
|
Богута З.Р.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
12
|
ІІ
|
3.
|
Гладун
Олена Юріївна
|
Богута З.Р.
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІI ст. №5 - ДНЗ»
|
3
|
|
4.
|
Максимов
Максим Ромнович
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
1
|
|
5.
|
Маслюк
Владислав Олегович
|
Антонюк С.Ю.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
1
|
|
Голова журі: Савчук В.П.
Члени журі: Антонюк С.Ю.
Антонюк Ю.А.
Бендасюк Н.О.
Дзяд З.П.
Дискантюк Н.М.
Писаренок З.І.
Немає коментарів