Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
10
листопада 2019 року 8 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Комар
Орест Віталійович
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
44
|
І
|
2.
|
Есбер
Зейнап Аліївна
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
42
|
ІІ
|
3.
|
Кратко
Сергій Володимирович
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
38
|
ІІ
|
4.
|
Борейко
Анна Олександрівна
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
36
|
ІІІ
|
5.
|
Марков
Діоген Олександрович
|
Верещак О.В.
|
Кременецька гімназія №6
|
30
|
ІІІ
|
6.
|
Голуб
Вікторія Миколаївна
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
21
|
|
7.
|
Мелих
Ігор Віталійович
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
17
|
|
8.
|
Партика
Ольга Володимирівна
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
16
|
|
9.
|
Бурмай
Дмитро Андрійович
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
14
|
|
10.
|
Ключ
Дарія Вікторівна
|
Савчук А.Б.
|
Кременецька гімназія №3
|
14
|
|
11.
|
Кубанова
Надія Ігорівна
|
Мартинюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-III ст. №2
|
12
|
|
12.
|
Борговський
Максим Ігорович
|
Савчук А.Б.
|
Кременецька гімназія №3
|
12
|
|
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
9 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Лешків
Дмитро Анатолійович
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
30
|
І
|
2.
|
Процик
Вікторія Володлимирівна
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
25,5
|
ІІ
|
3.
|
Чепик
Софія Віталіївна
|
Мартинюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
23,5
|
ІІІ
|
4.
|
Струмінська
Аліна Сергіївна
|
Савчук А.Б.
|
Кременецька гімназія №3
|
23,5
|
ІІІ
|
5.
|
Чечота
Юлія Анатоліївна
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
16,5
|
|
6.
|
Каменярська
Вікторія Валеріївна
|
Верещак О.В.
|
Кременецька гімназія №6
|
16,5
|
|
7.
|
Білянський
Артем Андрійович
|
Савчук А.Б.
|
Кременецька гімназія №3
|
15
|
|
8.
|
Хадзарагова
Вікторія Петрівна
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
12
|
|
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
10 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Петрик
Юлія Олександрівна
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
50
|
І
|
2.
|
Синішина
Єлизавета Георгіївна
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
30
|
ІІ
|
3.
|
Шевчук
Вероніка Олександрівна
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
24,5
|
ІІІ
|
4.
|
Починюк
Іванна Василівна
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
24
|
ІІІ
|
5.
|
Дячук
Вадим Степанович
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
17,5
|
|
6.
|
Пилипюк
Софія Михайлівна
|
Канцідал В.М.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
14
|
|
7.
|
Костюк
Дарія Павлівна
|
Мартинюк Н.В.
|
Кременецька спеціалізована школа I-IIIст. №2
|
12,5
|
|
П Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
11 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть балів
|
Місце
|
1.
|
Скалій
Тетяна Василівна
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
35,5
|
І
|
2.
|
Гладун
Олена Юріївна
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
29,5
|
ІІ
|
3.
|
Кондратюк
Софія Сергіївна
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
20,5
|
ІІІ
|
4.
|
Міщук
Тетяна Ярославівна
|
Дрозд К.С.
|
Кременецька ЗОШ I-III ст. №4
|
12
|
|
5.
|
Коминярська
Інна Василівна
|
Якимович Л.С.
|
НВК «Кременецька ЗОШ I-III ст. №5 – ДНЗ»
|
8,5
|
|
Голова журі: Якимович Л.С.
Члени журі: Дрозд К.С.
Канцідал
В.М.
Савчук
А.Б.
Немає коментарів