Header Ads

Підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Географія»
На виконання спільного наказу відділу освіти Кременецької міської ради та відділу освіти Кременецької районної  державної адміністрації  від 30.11.2018 р. №227-ОД/365-ОД «Про організацію та проведення I туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у  номінації «Географія» 05 та 06 грудня 2018 р. на базі Кременецького ліцею іменні Уласа Самчука проведено I (зональний) етап конкурсу.
Цьогоріч  на офіційній сторінці конкурсу для участі в ньому зареєструвалися два учителі географії закладів освіти міста     Кременець:   Дрозд Катерина     Сергіївна (Кременецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 4) та Савчук Андрій Богданович (Кременецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 3).
У зональному турі конкурсу взяли участь також 3 учителі географії закладів освіти Кременецького району.
Фаховим журі були розроблені завдання для чотирьох конкурсних випробувань: «Дослідження», «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності» та «Урок».
Комфортні умови для проходження усіх конкурсних випробувань були створені у Кременецькому ліцеї іменні Уласа Самчука (директор Аврамишин Анатолій Миколайович, заступник директора з методичної роботи Трачук Віра Миколаївна).
В аудиторії, де проходили випробування, панувала творча й доброзичлива атмосфера. Конкурсанти продемонстрували уміння використовувати картографічні джерела інформації, аналізувати їх та робити висновки (випробування «Практична робота»), проектувати дослідницько-наукову діяльність учнів, підбираючи найбільш ефективні методи та засоби для виконання школярами досліджень, передбачених навчальної програмою (випробування «Дослідження»).
Тестування з фахової майстерності показало високий рівень методичних знань конкурсантів.
Найскладнішим, найбільш емоційним і водночас таким, що потребувало найбільших зусиль для підготовки, стало випробування «Урок». Теми уроків були обрані журі та розподілені серед конкурсантів шляхом жеребкування.
Усі учасники показали високий рівень знання предмета, методичну компетентність. Кожен учитель продумав структуру уроку відповідно до теми, мети та поставлених завдань.
За підсумками двох конкурсних днів, за результатами протоколів чотирьох випробувань журі визначило переможця. Ним стала учитель I кваліфікаційної категорії, «старший учитель» Дрозд Катерина Сергіївна (Кременецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 4).
Урочисте закриття конкурсу, привітання та нагородження переможця та лауреатів конкурсу відбулося  06 грудня у світлиці Уласа Самчука Кременецького ліцею.
З вітальним словом до учасників I етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Географія» звернулись заступник Кременецького міського голови Матвіюк М.М. та головний спеціаліст відділу освіти Кременецької державної адміністрації Шевчук Л.В.
Вітали конкурсантів голова журі, завідувач методичного кабінету відділу освіти Кременецької міської ради Якимович Л.С. та завідувач методичного кабінету Кременецької районної державної адміністрації Ляшук Л.І.
Чечуріна Л.І., голова  районної профспілки працівників освіти, звернулась до переможця та лауреатів з вітальним словом, побажала подальшої плідної праці та нагородила цінними подарунками.
На урочистостях були присутні керівники закладів освіти, які привітали  своїх учителів та розділили з ними емоції хвилюючого моменту.
Організатори висловили надію, що участь у конкурсі «Учитель року - 2019» стане для учасників новим щаблем у їх професійному зростанні, а переможцю зонального етапу побажали успіхів у II (обласному) турі.


Під час тестування з фахової майстерності

Конкурсне випробування "Дослідження"

Катерина Сергіївна на уроці у 10 класі

Савчук А.Б. на уроці у 8 класі

Учасників конкурсу вітає М.М. Матвіюк
Немає коментарів

На платформі Blogger.