Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (технічна
праця)
10-11 класи
17 листопада 2018 року м.Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Терновий Олег Володимирович
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
99
|
І
|
2.
|
Гапонюк
Григорій Вікторович
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
97
|
ІІ
|
3.
|
Крутевич Володимир
Володимирович
|
Каленік А.К.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
93
|
ІІІ
|
4.
|
Вербицький
Назар Олександрович
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
90
|
ІІІ
|
5.
|
Горошко Олександр Миколайович
|
Ковальчук В.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
84
|
|
6.
|
Вознюк Роман Васильович
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
72
|
|
7.
|
Рощін Дмитро Євгенович
|
Каленік А.К.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
60
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (технічна
праця)
9 клас
17 листопада 2018 року м.Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Нестерук Валентин Олександрович
|
Каленік А.К.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
97
|
І
|
2.
|
Петрук
Віктор Олександрович
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
90
|
ІІ
|
3.
|
Дроздов Ян Володимирович
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
88
|
ІІІ
|
4.
|
Терновий
Владислав Олександрович
|
Ковальчук В.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
74
|
|
5.
|
Собчишин Артем Вікторович
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
72
|
|
6.
|
Іванюк Павло Миколайович
|
Каленік А.К.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
55
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (технічна
праця)
8 клас
17 листопада 2018 року м.
Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Літвінчук Юрій Віталійович
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
89
|
І
|
2.
|
Вознюк Серафим
Васильович
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г. Гордасевич
|
86
|
ІІ
|
3.
|
Сафіян Максим
Ігорович
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
79
|
ІІІ
|
4.
|
Сільвеструк Назарій Андрійович
|
Ковальчук В.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
77
|
ІІІ
|
5.
|
Шайда Рустам Олександрович
|
Каленік А.К.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
76
|
|
6.
|
Ахметзянов Павло Андрійович
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
73
|
|
7.
|
Іщук Михайло Сергійович
|
Ковальчук В.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
71
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (обслуговуюча
праця)
11 клас
17 листопада 2018 м.Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Мінчук Оксана Миколаївна
|
Назарчук Р.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
94
|
І
|
2.
|
Мацюк Олена
Вікторівна
|
Назарчук Р.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
87
|
ІІ
|
3.
|
Дембіцька Тетяна
Миколаївна
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
|
84
|
ІІІ
|
4.
|
Захарчук Анастасія Олегівна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
45
|
|
5.
|
Іващук Вікторія Вікторівна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
43
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (обслуговуюча
праця)
10 клас
17 листопада 2018 року м.
Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Бойчук Анастасія Михайлівна
|
Назарчук В.Є.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
|
89
|
І
|
2.
|
Ковальчук Наталія
Олегівна
|
Фількевич Т.О.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
80
|
ІІ
|
3.
|
Гладун Олена
Юріївна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
74
|
ІІІ
|
4.
|
Міщук Тетяна Ярославівна
|
Фількевич Т.О.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
71
|
|
5.
|
Воюк Юлія Андріївна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
66
|
|
6.
|
Тимощук Юлія Юріївна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
66
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (обслуговуюча
праця)
9 клас
17 листопада 2018 року м.Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Бойчук Катерина Фарідівна
|
Лобан Л.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
|
106
|
І
|
2.
|
Кощук Богдана
Олександрівна
|
Фількевич Т.О.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
104
|
ІІ
|
3.
|
Фількевич Юлія
Русланівна
|
Фількевич Т.О.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
100
|
ІІ
|
4.
|
Жук Ірина Анатоліївна
|
Назарчук Р.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
84
|
ІІІ
|
5.
|
Соляр Юлія Михайлівна
|
Лобан Л.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
|
80
|
|
6.
|
Стариковська Олександра Андріївна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
43
|
|
7.
|
Починюк Іванна Василівна
|
Кундеус І.О.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
42
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
П
Р О Т О К О Л
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
трудового навчання (обслуговуюча
праця)
8 клас
17 листопада 2018 року м.
Кременець
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я, по батькові учня
|
Вчитель
|
Школа
|
К-сть
балів
|
Місце
|
1.
|
Боярчук Діана Андріївна
|
Фількевич Т.О.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
104
|
І
|
2.
|
Струмінська Аліна
Сергіївна
|
Назарчук Р.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
102
|
ІІ
|
3.
|
Струмінська Наталія
Сергіївна
|
Назарчук Р.В.
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
85
|
|
4.
|
Пасічник Вікторія Ігорівна
|
Ляхович Т.А.
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»
|
42
|
Голова журі ______________________ /Савчук
В.П./
Члени журі: ______________________
/Назарчук Р.В./
______________________ /Олексюк М.П./
______________________ /Фількевич Т.О./
Немає коментарів