Header Ads

LEGO Play Box – можливість та освітній інструмент для реалізації методик ігрового та діяльнісного навчання Нової української школи


Тернопільською обласною комунальною установою «Відділ соціального розвитку при управлінні освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації» на підставі наказу МОН України від 12.10.2018 р. № 1101 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей ігровими наборами LEGO Play Box» та наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 18.10.2018 р. № 264 «Про безкоштовне забезпечення першокласників закладів загальної середньої освіти області ігровими наборами LEGO Play Box» 27 жовтня 2018 року було передано у відділ освіти Кременецької міської ради 17 ігрових наборів LEGO Play Box для учнів перших класів закладів загальної середньої освіти м. Кременець.
Використовуючи LEGO Play Box вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб, а діти зможуть краще розвинути логічне мислення, послідовність дій та творче уявлення.


Немає коментарів

На платформі Blogger.