Результати олімпіади з української мови і літератури
Протокол
ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
02 грудня 2017р. м. Кременець 7 клас
№з/п
|
Прізвище, ім’я,по батькові
учня
|
Заклад освіти
|
Прізвище, ім’я,по батькові
вчителя
|
Кількість балів
|
Ступінь диплома
|
1
|
Хадзарагова
Вікторія
Петрівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
імені Галини Гордасевич
|
Кушнерик
Наталя
Василівна
|
25 б.
|
І
|
2
|
Возний
Дмитро
Олександрович
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступеня –ДНЗ» №5
|
Мазурок
Ольга
Юріївна
|
23 б.
|
ІІ
|
3
|
Дзеканюк
Наталія
Василівна
|
Кременецький НВК «Гімназія –ЗОШ І ст.»
|
Шеремета
Віта
Валеріївна,
Бречко Надія Іванівна
|
21.5 б.
|
ІІІ
|
4
|
Кащук
Вікторія
Вікторівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Дворецька
Ольга
Василівна
|
20.5 б.
|
|
5
|
Процик
Вікторія
Володимирівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
|
Панасюк
Оксана
Євстахіївна
|
19 б.
|
|
6
|
Трачук
Ольга
Олександрівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»
|
Мазурок
Ольга
Юріївна
|
19б.
|
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з
української мови та літератури
02 .12.2017р. м. Кременець 8 клас
№з/п
|
Прізвище,ім’я,по батькові учня
|
Заклад освіти
|
Прізвище,ім’я,по батькові вчителя
|
Кількість балів
|
Ступінь
диплома
|
1
|
Янусь Анастасія
Василівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Шевчук Ольга Василівна
|
34,5 б.
|
І
|
2
|
Петрик Юлія Олександрівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Василишина Ірина Федорівна
|
34 б.
|
ІІ
|
3
|
Баран Анна Сергіївна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Шевчук Ольга Василівна
|
30б.
|
ІІІ
|
4
|
Жук Ірина Анатоліївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
|
Ковальчук Діна
Олександрівна
|
29б.
|
ІІІ
|
5
|
Дучинська Христина Володимирівна
|
Кременецький НВК «Гімназія-ЗОШ І ст.»
|
Ростківська Людмила Федорівна,
Бречко надія Іванівна
|
24б.
|
|
6
|
Семеніна Діана Юріївна
|
Кременецький НВК «Гімназія-ЗОШ І ст.»
|
Ростківська Людмила Федорівна,
Бречко Надія Іванівна
|
23,5б
|
|
7
|
Пилипюк Софія Миайлівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини Гордасевич
|
Кушнерик Наталя
Василівна
|
23,5
|
|
8
|
Шевчук Вероніка Олександрівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5- ДНЗ»
|
Дубова Людмила Володимирівна
|
19б.
|
Протокол
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з
української мови і літератури
02.12. 2017р. м. Кременець 9 клас
№з/п
|
Прізвище,ім’я,по батькові учня
|
Заклад освіти
|
Прізвище,ім’я,по батькові вчителя
|
Кількість
балів
|
Ступінь
диплома
|
1
|
Гнатів Тетяна Андріївна
|
Кременецький НВК «Гімназія-ЗОШ І ст.»
|
Ростківська Людмила Федорівна,
Бречко Надія Іванівна
|
37б.
|
І
|
2
|
Русакова Тетяна Сергіївна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Шевчук Ольга Василівна
|
35,5 б.
|
ІІ
|
3
|
Кондратюк Софія Сергіївна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
|
Мазурок Ольга Юріївна,
Дубова Людмила Володимирівна
|
30,5б.
|
ІІІ
|
4
|
Лопацька Світлана Павлівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
|
Мишко Тетяна Іллівна
|
32б.
|
ІІІ
|
5
|
Скалій Тетяна Василівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
|
Мишко Тетяна Іллівна
|
28,5б.
|
|
6
|
Тивонюк Людмила
Віталіївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
|
Сіятова Олена Богданівна,
Слободенюк Тетяна Григорівна
|
28б.
|
|
7
|
Юрчук Вікторія Сергіївна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Шевчук Ольга Василівна
|
27б.
|
|
8
|
Синюк Вікторія Віталіївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
|
Мишко Тетяна Іллівна
|
28,5б.
|
|
9
|
Лешків Олександр Анатолійович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини
Гордасевич
|
Лівар Надія Леонтіївна
|
24,5б.
|
Протокол
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з
української мови та літератури
02.12.2017р. м.Кременець 10 клас
№з/п
|
Прізвище,ім’я,по батькові
учня
|
Заклад освіти
|
Прізвище,ім’я,по батькові
вчителя
|
Кількість балів
|
Ступінь диплома
|
1
|
Мінчук Оксана Миколаївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
|
Сіятова Олена Богданівна
|
25б.
|
І
|
2
|
Іванюк Анастасія Володимирівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Шевчук Ольга Василівна
|
23.5б.
|
ІІ
|
3
|
Фурманюк Ірина
Сергіївна
|
Кременецький НВК «Гімназія-ЗОШ І ст..»
|
Ростківська Людмила Федорівна,
Бречко Надія Іванівна
|
22б.
|
ІІІ
|
4
|
Карпець Марія Ярославівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ»
|
Мазурок
Ольга Юріївна
|
19б.
|
|
5
|
Ширма Віталій Ігорович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
|
Василишина Ірина Федорівна
|
17б.
|
Протокол
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з
української мови та літератури
02.12.2017р. м. Кременець 11 клас
№з/п
|
Прізвище,ім’я,по батькові
учня
|
Заклад освіти
|
Прізвище,ім’я,по батькові
вчителя
|
Кількість балів
|
Ступінь диплома
|
1
|
Маргіна Дарія Сергіївна
|
Кременецький НВК «Гімназія-ЗОШ І ст.»
|
Ростківська Людмила Федорівна,
Шеремета Віта Валеріївна
|
51б.
|
І
|
2
|
Чернявська Наталя Володимирівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
|
Шевчук Ольга Василівна
|
48б.
|
ІІ
|
3
|
Юноша Марія Петрівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5-ДНЗ»
|
Дубова Людмила Володимирівна,
Мазурок Ольга
Юріївна
|
40б.
|
ІІІ
|
4
|
Панасюк Христина Миколаївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
|
Мишко Тетяна Іллівна
|
39б
|
|
5
|
Дроздовська Христина Олександрівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини
Гордасевич
|
Петрук Галина Михайлівна
|
39б.
|
|
6
|
Юноша Софія Петрівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5-ДНЗ»
|
Дубова Людмила Володимирівна,
Мазурок Ольга Юріївна
|
35б.
|
|
7
|
Маринюк Христина Вікторівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Галини
Гордасевич
|
Петрук Галина Михайлівна
|
33б.
|
|
8
|
Ковальчук Христина Романівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
|
Гібська Галина Ярославівна
|
31б.
|
Голова журі: О.В. Дворецька
Немає коментарів