Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
26 листопада м. Кременець 10клас
№ з/п
|
Учень
|
Навчальний
заклад
|
Учитель
|
Сума балів
|
місце
|
1
|
Орлова Вікторія Андріївна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Коряк П.П.
|
21
|
1
|
2
|
Гнатюк Катерина Миколаївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Кулик М.В.
|
2
|
|
3
|
Терновий Олег Володимирович
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Коряк П.П.
|
19.5
|
3
|
4
|
Кубінський Андрій Миколайович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Кулик М.В.
|
18.5
|
3
|
5
|
Шевчук Роман Ігорович
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2
|
Боднійчук А.В.
|
15.5
|
-
|
6
|
Сятковський Олександр Сергійович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Маціюк В.О.
|
10
|
-
|
7
|
Гапонюк Григорій Вікторович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Маціюк В.О.
|
10
|
-
|
Голова
журі_______ В.П.Савчук
Члени журі:_______ С.Ю. Антонюк
_______ А.К. Каленік
______ М.В. Кулик
_______В.О. Рац
_______ А.М.
Смаглюк
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
№ з/п
|
Учень
|
Навчальний
заклад
|
Учитель
|
Сума балів
|
місце
|
1
|
Томашевський Валерій Богданович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Кулик М.В.
|
34.5
|
1
|
2
|
Панасюк Христина Миколаївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Каленік А.К.
|
33
|
2
|
3
|
Білянська Вікторія Андріївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Кулик М.В.
|
29.5
|
2
|
4
|
Скалій Вікторія Василівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Каленік А.К.
|
22
|
3
|
5
|
Дмитрук Надія Іванівна
|
Кременецький НВК
« Гімназія-ЗОШ І ст»
|
Рац В.О.
|
22
|
3
|
6
|
Денисюк Яна Сергіївна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2
|
Боднійчук А.В.
|
21
|
-
|
7
|
Юноша Марія Петрівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Коряк П.П.
|
20
|
-
|
8
|
Партика Іван Володимирович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Антонюк С.Ю.
|
19
|
-
|
9
|
Штука Наталія Миколаївна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Смаглюк А.М.
|
18
|
-
|
10
|
Чечуріна Оксана Юріївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Антонюк С.Ю.
|
17
|
-
|
11
|
Маринюк Христина Вікторівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Антонюк С.Ю.
|
15
|
|
12
|
Романюк Соломія Романівна
|
Кременецький НВК
« Гімназія-ЗОШ І ст»
|
Рац В.О.
|
8
|
-
|
Голова
журі_______ В.П.Савчук
Члени журі:_______ С.Ю. Антонюк
_______ А.К. Каленік
______ М.В. Кулик
_______В.О. Рац
_______ А.М.
Смаглюк
Немає коментарів