Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Протокол
ІІ
етапу Міжнародного конкурсу з української мови
25
листопада м. Кременець 3 клас
№ з/п
|
Учень
|
Навчальний
заклад
|
Учитель
|
Сума балів
|
місце
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1
|
Іващук Давид
Русланович
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.
№4
|
Дубчак Валентина Олександрівна
|
28
|
1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2
|
Кравцова Аделіна Олександрівна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст.
№2
|
Стрижалко Лариса Ростиславівна
|
24
|
2
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3
|
Тригуба Дарія Юріївна
|
НВК
«Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ»
|
Якимович Оксана Сергіївна
|
23
|
3
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4
|
Голуб Вікторія Михайлівна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.
№3
|
Шовкопляс Олена Богданівна
|
22
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5
|
Махнітко Марія Олександрівна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст.
№2
|
Стрижалко Лариса Ростиславівна
|
22
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6
|
Сиротюк Соломія Сергіївна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини Гордасевич
|
Личак Наталія Сергіївна
|
22
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7
|
Малахова Анна Назарівна
|
Кременецький
НВК « Гімназія –ЗОШ І ст.»
|
Теслюк Наталія Юріївна
|
21
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8
|
Касьянчук Владислава Сергіївна
|
Кременецький
НВК « Гімназія –ЗОШ І ст.»
|
Теслюк Наталія Юріївна
|
20
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9
|
Сімонова Анна Олександрівна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини Гордасевич
|
Довгенко Лариса Анатоліївна
|
19
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10
|
Новаковська Катерина Олегівна
|
НВК
«Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.
№5-ДНЗ»
|
Якимович Оксана Сергіївна
|
18
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11
|
Грішина Богдана
Олександрівна
|
НВК
«Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.
№5-ДНЗ»
|
Гоц Наталія Олександрівна
|
18
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12
|
Поліщук Роксана Віталіївна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2
|
Стрижак Лариса Ростиславівна
|
18
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13
|
Росіцкий Назар Андрійович
|
Кременецька ЗОШ
І-ІІІ ст.№4
|
Савчук Тетяна Олександрівна
|
17
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14
|
Стадницький Дмитро Павлович
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Пляшовська Оксана Миколаївна
|
16
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15
|
Боденчук Роман Юрійович
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Балога Наталія Іванівна
|
15
|
-
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Голова журі
____О.В Дворецька
Члени
журі:_____ О.М Стасишина
______ Л.Л Соляник
Протокол
ІІ
етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
25
листопада м. Кременець 4 клас
|
|
Немає коментарів