Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з образотворчого мистецтва
02
листопада м.Кременець 8 клас
№
з/п |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові учня
|
Навчальний
заклад |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові вчителя
|
Кількість
балів
|
Місце |
1
|
Петрик
Юлія Олександрівна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Старух
З.Г
|
158
|
1
|
2
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2
|
Янкевич
І.В
|
146
|
2
|
|
3
|
Додатчук
Надія Олексіївна
|
Кременецька
загальноосвітня щкола І-ІІІ ст. №1 ім.
Галини Гордасевич
|
Лахміцька О.В |
146
|
2
|
4
|
Дучинська
Христина
|
Кременецький
«НВК Гімназія- І ст.»
|
Сімора
Л.В
|
130
|
3
|
5
|
Янусь
Анастасія Андріївна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2
|
Янкевич
І.В
|
119
|
-
|
6
|
Власюк
Яна Русланівна
|
Кременецька
загальноосвітня щкола І-ІІІ ст. №1 ім.
Галини Гордасевич
|
Лахміцька
О.В
|
115
|
-
|
7
|
Остапчук
Ірина Петрівна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Старух
З.Г
|
112
|
-
|
8.
|
Петручок
Анастасія Валеріївна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
Малищик О.В |
100
|
-
|
Голова
журі ______ Міщук С.А
Члени
журі: _______ Лахміцька О.В
_______ Старух З.Г
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з образотворчого мистецтва
02 листопада м.Кременець 9 клас
№
з/п
|
Прізвище,
ім’я,
по
батькові учня
|
Навчальний
заклад |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові вчителя
|
Кількість
балів
|
Місце |
1
|
Крутевич
Володимир Володимирович
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Старух
З.Г
|
180
|
1
|
2
|
Ващенко
Руслан Віталійович
|
Кременецький
НВК «Гімназія-І ст.»
|
Сімора
Л.В
|
149
|
2
|
3
|
Джегур
Дарина Вікторівна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич
|
Лахміцька О.В |
144
|
3
|
4
|
Гриневич
Євгенія Олександрівна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Старух
З.Г
|
142
|
3
|
5
|
Гладун
Олена Юріївна
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Кундеус
І.О
|
129
|
-
|
6
|
Ширма
Вікторія Олександрівна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2
|
Янкевич
І.В
|
123
|
-
|
7
|
Гуцуляк
Наталія Анатоліївна
|
Кундеус
І.О
|
123
|
-
|
|
8.
|
Литньова
Дарія Валеріїна
|
Кременецький
НВК «Гімназія-І ст.»
|
Сімора Л.В |
110
|
-
|
Голова
журі ______ Міщук С.А
Члени
журі: _______ Лахміцька О.В
_______ Старух З.Г
Протокол
ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з образотворчого мистецтва
02
листопада м.Кременець 10 клас
№
з/п |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові учня
|
Навчальний
заклад |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові вчителя
|
Кількість
балів
|
Місце |
1
|
Владика
Самуїл Володимирович
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Старух
З.Г
|
164
|
1
|
2
|
Берда
Аріна Ігорівна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст.№ 2
|
Янкевич
І.В
|
140
|
2
|
3
|
Боцюк
Вікторія Віталіївна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини Гордасевич
|
Лахміцька О.В |
122
|
-
|
4
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини Гордасевич
|
Лахміцька
О.В
|
121
|
-
|
|
5
|
Шаповалов
Володимир Олегович
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Старух
З.Г
|
107
|
-
|
Голова журі ______ Міщук С.А
Члени журі: _______ Лахміцька О.В
_______ Старух З.Г
|
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з образотворчого мистецтва
02
листопада м.Кременець 11 клас
№
з/п |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові учня
|
Навчальний
заклад |
Прізвище,
ім’я,
по
батькові вчителя
|
Кількість
балів
|
Місце |
1
|
Чечуріна
Оксана Юріївна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №1ім.Галини Гордасевич
|
Лахміцька
О.В
|
172
|
1
|
2
|
Юноша
Софія Петрівна
|
НВК
«Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.5-ДНЗ»
|
Кундеус
І.О
|
167
|
2
|
3
|
Панасюк
Христина Миколаївна
|
Кременецька
ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Старух З.Г |
164
|
3
|
4
|
Денисюк
Яна Сергіївна
|
Кременецька
спеціалізована школа І-ІІІ ст.2
|
Янкевич
І.В
|
158
|
-
|
5
|
Юноша
Марія Петрівна
|
Кундеус
І.О
|
150
|
-
|
Голова
журі ______ Міщук С.А
Члени
журі: _______ Лахміцька О.В
_______
Старух З.Г
Немає коментарів