Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
05 листопада м. Кременець 8клас
№ з/п
|
Учень
|
Навчальний
заклад
|
Учитель
|
Сума балів
|
місце
|
||||
1
|
Петрик Юлія Олександрівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Дрозд К.С
|
39
|
1
|
||||
2
|
Кощук Богдана Олександрівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Дрозд К.С
|
24
|
2
|
||||
3
|
Дучинська Христина Володимирівна
|
Кременецький НВК
« Гімназія-ЗОШ І ст.»
|
МостіцькаТ.П
|
22.5
|
2
|
||||
4
|
Жук Ірина Анатоліївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Крупела Н. Я
|
20
|
3
|
||||
5
|
Соляр Юлія Михайлівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Канцідал В.М
|
20
|
3
|
||||
6
|
Трещук Софія Олександрівна
|
Кременецький НВК
« Гімназія-ЗОШ І ст.»
|
Мостіцька Т.П
|
19
|
-
|
||||
7
|
Шевчук Вероніка Олександрівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Якимович Л.С
|
18.5
|
-
|
||||
8
|
Пилипюк Софія Михайлівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Канцідал В.М
|
17.5
|
-
|
||||
9
|
Стиранкевич Вероніка Ростиславівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2
|
Дрозд К.С
|
16
|
-
|
||||
10
|
Починюк Іванна Василівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Якимович Л.С
|
16
|
-
|
||||
Голова оргкомітету
Голова
журі
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
05 листопада м. Кременець 9 клас
№ з/п
|
Учень
|
Навчальний
заклад
|
Учитель
|
Сума балів
|
місце
|
|
1
|
Лешков Олексадр Анатолійович
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.Галини
Гордасевич
|
Канцідал В.М
|
38.5
|
1
|
|
2
|
Скалій Тетяна Василівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Дрозд К.С
|
36.5
|
2
|
|
3
|
Гнатів Тетяна Андріївна
|
Кременецький НВК « Гімназія –ЗОШ І
ст.»
|
Мостіцька Т.П
|
34,5
|
2
|
|
4
|
Гладун Олена Юріївна
|
НВК « Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.
№5-ДНЗ»
|
Якимович Л.С
|
29
|
3
|
|
5
|
Гнатюк Марина Василівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.Галини Гордасевич
|
Канцідал В.М
|
27
|
3
|
|
6
|
Туницька Ангеліна Олександрівна
|
НВК « Кременецька ЗОШ І-ІІІ сь.
№5-ДНЗ»
|
Якимович Л.С
|
26
|
3
|
|
7
|
Лопацька Світлана Павлівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
|
Дрозд К.С
|
24.5
|
-
|
|
8
|
Юрчук Вікторія Сергіївна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст.№2
|
Клим’юк М.В
|
19.5
|
-
|
|
9
|
Денискіна Софія Володимирівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст.№2
|
Клим’юк М.В
|
19.5
|
-
|
|
10
|
Корчевська Яна Василівна
|
Кременецький НВК « Гімназія –ЗОШ І
ст.»
|
Мостіцька Т.П
|
18.5
|
-
|
|
11
|
Тивонюк Людмила Віталіївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
|
Крупела М.Я
|
15
|
-
|
|
Голова оргкомітету
Голова журі
Протокол
ІІ
етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
05
листопада м. Кременець 10 клас
№ з/п
|
шифр
|
Учень
|
Навчальний
заклад
|
Учитель
|
Сума балів
|
місце
|
|||
1
|
Г-10-3
|
Дзяд Надія Сергіївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№4
|
Дрозд К.С
|
35
|
1
|
|||
2
|
Г-9-6
|
Терновий Олег Володимирович
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Якимович Л.С
|
29.5
|
2
|
|||
3
|
Г-10-9
|
Берда Аріна Ігорівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2
|
Клим’юк М.В
|
27
|
2
|
|||
4
|
Г-10-4
|
Киричук Анастасія Володимирівна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Галини
Гордасевич
|
Бондаренко Т.Є
|
23.5
|
3
|
|||
5
|
Г-10-8
|
Гнатюк Катерина Миколаївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Крупела М.Я
|
23
|
3
|
|||
6
|
Г-10-2
|
Фурманюк Ірина Сергіївна
|
Кременецький НВК « Гімназія –ЗОШ І
ст.»
|
Мостіцька Т.П
|
20
|
-
|
|||
7
|
Г-10-7
|
Мінчук Оксана Миколаївна
|
Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст.№3
|
Крупела М.Я
|
18.5
|
-
|
|||
8
|
Г-10-5
|
Захарчук Анастасія Олегівна
|
НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»
|
Якимович Л.С
|
17.5
|
-
|
|||
9
|
Г-10-1
|
Іванюк Анастасія Володимирівна
|
Кременецька спеціалізована школа І-ІІІ
ст. №2
|
Клим’юк М.В
|
17.5
|
-
|
|||
Голова оргкомітету
Голова журі
|
Немає коментарів