Header Ads

Методичне об'єднання педагогів дошкільних навчальних закладів м. Кременець

   29 травня 2017 року на базі ДНЗ №5 м. Кременець (завідувач Бондар О.Г.) проведено методичне об'єднання педагогів дошкільних навчальних закладів на тему "Не руйнуй гармонії земної" (екологічне виховання).
   Досвідом роботи з екологічного виховання дошкільників поділилась вихователь Дударчук Н.Л., заняття на тему "Наш дім - планета Земля" у старшій віковій групі підготували та провели Павленко Н.І. та Томчук В.І. Педагогічними працівниками ДНЗ проведено екологічний захід "Бережімо планету Земля - вона у нас одна", де було представлено танець "Весна прийшла у рідний край" у виконанні вихованців середньої групи "А" (хореограф Т.М. Сторожук), екологічну казку "Лісова пригода", де ролі виконували вихованці старшої групи "Б" (вихователі Марко Т.А. та Сільвеструк Л.А.). Інструктор з фізвиховання Бочелюк С.М. підготувала із середніми групами "А" і "Б" пластичний балет "Бджілки". 
   Практичне заняття із психогімнастики "Хмаринки" та "Кульбабки" провели вихователі Грушицька І.А.,  Бражнікова І.І. та практичний психолог Альонова В.Л.
Завершили захід педагоги піснею "Мій рідний край" та вихованці танцем "Ми щасливі діти" (хореограф Сторожук Т.М.).  
  Методичну допомогу у підготовці та проведенні заходу надала вихователь-методист Пташнюк О.В.
  На захід були запрошенні представники відділу освіти Кременецької міської ради та заступник міського голови Матвіюк М.М.


Немає коментарів

На платформі Blogger.